Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC skříň prosím poradit

komponenty kupuji postupně, zatím mám koupené, PC skříň max do 3000 kč
AMD RYZEN 9 3900X
MSI MAG B550 TOMAHAWK
Samsung 970 EVO PLUS 1TB
HyperX 32GB KIT 3600MHz DDR4 CL17 Predator
GIGABYTE GTX 980 Ti 6GB - po novém roce budu kupovat novou zatím sestavím PC z touto kartou.
Zalman ZM1000-GVM 80+ Bronze 1000W - tenhle zdroj by měl stačit je to také z původní sestavy co jíž vlastním.
sestava bude na hraní her děkuji.

Ja mam v oblibe male pekne skrine od Fortronu, tu co jsem si kupoval uz nemaji, ale podobne:

https://www.czc.cz/fortron-cmt271-cerna/276613/produkt

https://www.czc.cz/fortron-cmt260-pruhledna-bocnice-cerna/276594/produkt

Jako vsechny dnesni skrine nemaji slot na externi mechaniku, ale to tobe asi vadit nebude, ta moje CMT240 jeste ma.

A realne do nich das maximalne jeden 3,5" HDD a dve 2,5" SSD. To vetsine uzivatelu staci, ale nepostavis z toho zrovna diskovou stanici.

Zaroven aspon posetris penize az ti odejde srackovy zdroj od Zalmanu, coz casem nastane. Mozna by nebylo od veci naplanovat vymenu zdroje zaroven s grafickou kartou.

---

Edit: Prilozeny ventilator od Fortronu je ale sracka, zakoupil bych minimalne:

https://www.czc.cz/arctic-fan-f12-pwm-co/107104/produkt

CMT271 jsem zrovna ted mel v ruce, a jako - dost bida, hlavne material - sloupky ktere strhnou zavit pri druhem zasroubovani... A je ta skrin malo hluboka - nic pro dlouhou grafiku, a na sirku by taky neuskodilo o trochu vic. Jako - za ty penize se da nad tim prihmourit oko, ale rikam si ze se setrilo na nespravnem miste...

Ano, mas pravdu, omlouvam se. Ty Fortrony nebrat!

Hledal jsem mezi Fortronem, protoze ta CMT240, kterou jsem koupil letos v lednu byla fakt povedena a navic levna. Siroka, standardni vyska, zkracena hloubka, ale tak, ze se tam furt vejde snad kazda grafika. I oplechovani me prekvapilo, ze na tu cenu bylo slusne.

Ty, ktere jsem nasel ted, vypadaji hodne podobne, az na to, ze jsou hrozne utaple a prilis kratke, toho jsem si nevsimnul. Na highend herni grafiku to teda neni. Kdyz se podivam na nejakou prodlouzenou, kterou ma CZC v nabidce, tak je to zase zbytecne velke a i cenove uz se to nevyplati.

Dik za upozorneni.