Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Monitor MSI?

Dobrý den rozhoduji se o koupi monitoru od msi mohli bi jste mi nějaký doporučit do 13500tisíc

Změna kategorie, původně: Ostatní (host)

Nechápu, proč to musí být zrovna MSI, ani jsi nenapsal, jakou chceš úhlopříčku, jaké rozlišení, k jakému použití,...

Takže si najdi nějaký eshop, do filtru dej MSI a pak si vyber, co se ti bude líbit třeba podle rámečku nebo podstavce.