Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chytré hodinky tapety

Zdravím, přes aplikaci FitPro si mohu nastavit jakoukoli fotku jako tapetu do chytrých hodinek. Lze nastavit i Animaci jako tapetu? Mám tam už animaci motýla, která je součástí hodinek a rád bych přidal i jiné animace. Poradí někdo zda to lze, případně v jakém formátu a velikosti by to mělo být, nebo kde jsou k sehnání animace do Smart Watch W34?

Tak jednou nadáváte, když nehledají a podruhé zase za vyhledání vynadáte. Tak si to ujasněte nejdřív mezi sebou a pak lidem lajte. Jaký blábol napsal? Taky neví jak. U některých hodinek z různých zásilkoven se k nim nedává návod nebo není česky. Musí se to všelijak zkoušet. Už mi jich prošlo hromady rukama, když si s nimi lidi neporadili sami.