Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zdroj - po vypnutí a následném zapnutí se počítač již nerozběhne

Mám novou skříň ve které zdroj nemá -5V. Po montáži nové desky Biostar , pamětí , CPU se vše rozběhne , ale po vypnutí a následném zapnutí se již nerozběhne. Po vytažení a zasunutí nap. konektoru (24 pin) se sestava zase rozběhne po vypnuti zase nic. Odzkoušeno u více desek (ASUS), CPU i paměti OK. Neví někdo které desky nepotřebují na zdroji -5V . Děkuji
Změna předmětu, původně: PC zdroj (Arpád Grha) (Kráťa)

zdroj

* -5V bylo používáno ISA kartami, které se v nových počítačích již nevyskytují. Tento vodič je požadován ve specifikaci ATX12V do 1.1 včetně, novější specifikace 1.2 ho nevyžaduje (je volitelný) a 1.3 s ním vůbec nepočítá. Pokud hodláte pořídit nový ATX12V zdroj pro starší systém, měl by být konstruován podle specifikace 1.1.

Co je to za zdroj a jake jsou napajene komponenty???