Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Môj mic zachytava zvuk z pc

Dobry den. Mam taky problem s pc. Ked hrame s kamosmi tak oni pocuju vsetky zvuky z pc. Stale neviem ci to robia sluchadla alebo je nejake zle nastavenie vo windowse. Stereo mix je vypnuty. Dakujem za kazdu radu.

Nevím jestli to je problém zrovna mikrofonu, ale jelikož se v tomto nevyznám a nevím jak to vyřešit, tak to popíšu. Možná to je i případ tazatele. Když mluvím s kamarádem třeba přes discord, a on začne kopírovat nějaké data na flashku, tak to slyším. Slyším činnost jeho HDD, zvuk jakoby ježdění hlaviček plus takové slabé chrčení. Čím to může být? Díky.