Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paysafecard nedokáže rozeznát e-mailovou adresu

Ahoj,dnes jsem se chtěl přihlásit na Paysafecard ale jsem zapomněl heslo tak jsem zmačkl na tlačítko obnovit heslo a pak to chtělo mou emailovou adresu, zadal jsem ji a pak mi napsalo tohle:

Important Message

There was a problem with your data submission
Email address not known to the system

Piše se tam že tuhle emailovou adresu nerozezná, ale ja mam u paysafecard učet a dokážu s nim platit, ale obnovit heslo se mi nedá.

Budu rád když mi pomůžete :)

Zdá sa, že asi nechápeš význam napísanej EN správy.
Nepíše, že NEROZOZNÁ, ale píše, že táto adresa je v systéme NEZNÁMA! V ICH SYSTÉME!
Takže zadávaš buď inú e-mailovú adresu, alebo ju píšeš nesprávne (stačí aj medzera na konci a už je to iné..).