Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou USB Flash?

Zdravím všechny,

chtěl bych si koupit USB Flash klíčenku (minimálně 8 GB) aby byla kvalitní, celkem levná a dalo se na ni koukat. Hledal sem v několika obchodech pár jich tam bylo, ale u flashek nemám páru o kvalitě která značka atd. Mohli by jste poradit? Fakt minimálně 8GB kapacitou a cenu tak do 600,- s DPH.

Stačila by aspoň značka který jsou kvalitní, abych věděl.

Díky moc za rady.

nezmínil jsi jednu zásadní vlastnost: rychlost čtení a hlavně zápisu. Osobně bych nebral nic, co by mělo zápis menší než 10MB/s a čtení menší než 20MB/s, obzvláště u 8GB modelu - tam bys u levných flašek mohl taky kopírovat několik hodin :-D. A podle tohoto klíče bych taky vybíral. Vzhled je IMHO irelevantní.