Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PCSuite - nelze nastavit druh spojení s telefonem

Dobrý den, mám problém. V nejnovější verzi PCSuite 7.0.8.2 nemůžu vybrat a nastavit druh spojení s telefonem. V nabídce kde mají být dostupné druhy spojení není nic i když PC má infra i bluetooth. U předchozí verze se mě ukazovaly 3 druhy normálně jsem se spojil.
V nápovědě o aplikaci v infu kde se má ukázat zjištění bluetooth na PC se žádný nenašel. Připadá mě to, že ten program si nějak nezjistí co má k dispozici v PC a proto mě nic nenabídne. Nevíte jak by se to dalo řešit? Předchozí verze mi fungovala bez problémů.Na starší verzi se vrátit nechci kvůli možnosti stahování map do GPS. díky.

Změna předmětu, původně: PCSuite (host)

S Nokií žiju bez přestávky od kufříkové NMT;-). Třeba zálohování šlo dřív vybrat kam, teď to nas**e do documents and settings uživatele, zmenšily se možnosti editace telefonního seznamu z PC, editace SMS z PC a ještě něco takových blbinek. K telefonu přibalené PC Suite obvykle s nefunguje, nutno stáhnout opravenou z Netu. Drobnosti, ale naštvou :)).

Tak jsem použil onen Cleaner PcSuite a už tam mám nabídku spojení, ale ještě to nejde, mám tam hlášku "Telefon nejde autentizovat".telefon mám nastavený jako autorizovaný a chce to po mě kód pro autorizaci s PC (123) když ho zadám tak tam je ta hláška.