Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Na ntb mi nefunguje hdmi vystup , iba VGA, vie mi niekto prosim poradit

Zdravim mam starsi ntb ktory by som potreboval pouzivat pripojeny na TV no to uz nedisponuje vga pripojenim iba Hdmi, na Ntb sa nachadza aj vga a aj hdmi lenze hdmi mi nechce nikde v ntb ani len potvrdit ze existuje nikde ziadna zmienka, skusal som ovladac k grf karte preinstalovavat a po piaty krat mi naskocil obraz cez hdmi pripojenie no zial leb do restartu ntb , potom ako keby znova zmizol, ak by mal niekto cas a chut mi s tym trocha pomoct nakolko som amateris oproti vam , bol by som zato velmi vdacny vopred vdaka

Kabel je v poriadku som si isti, len ten ovladac grf karty ma pri instalacii raz ponuku doinstalovat akesi doplnky na hdmi a inokedy nie, ale aj ked pri instalacii naskocia tak to potom vobec ani nereaguje a v celom ntb nieje ani zmienka o akomsi hdmi , fakt som skusal uz vselico ale nakolko som iba odkazany na odkazy s netu tipu prelozim vyskusam tak asi niekde robim chybu alebo ja uz neviem 😂 jedna sa o aspire 5552 series, a problem mi robi ATI Radeon HD 4250

Prve sa xhcem opravit je to ati mobility radeon . A skusal som aj aj , skusal som aj novsiu verziu ktora by to mala podporovat ale okrem toho jedneho 5 minutoveho uspechu sa nic nezmenilo, dufam ze nebudem za blbeho ked sa opytam ci to hdmi moze byt na zakladnej doske a graficka ho nema? Ale myslim ze aj tak by to aspon malo v spravcovy ukazovat