Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Ahojte lidi prosim vás mám tuhle starší grafickou kartu ale když jí dám do mýho počítače a všechno zapojím tak vetrák se v ní točí nic nepípá ale furt mi to nepustí obraz. ( furt mi to píše že to jakoby není zapojený ) nevím už co stím :-( Předem vám všem moc děkuju za rady

Monitor ( e-machines), grafická karta ( amd radeon ax3870 512mb ), počítač je skládaný ( ale tam chyba není s jinou grafikou to funguje parádně akorát ta nemá to přídavné napájení ), a kabel jeden vede z monitoru do přípojky z vga na hdmi a přímo do grafiky a to přídavné napájení je ze zdroje přímo do grafické karty

nevím jestli hd-3870 měla vyvedený vga výstup na oba dvi konektory, nebo jen na jediný, chce to ten převodník přehodit do obou.
podle ebay prý 2x dvi-i výstupy, ale můžou kecat.

taky chce vyzkoušet, jestli základní deska "řady asus p5n" opravdu detekuje tu neznámou grafiku, nebo jestli stále funguje i vga výstup ze základní desky.

za oživování celý ten krám nestojí (ide disky, socket775, shitset nforce, muzeální grafika, pyrotechnický zdroj). leda vytáhnout z toho barevné jumpery na hraní, zbytek vyhodit.