Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SE P1i pripojeni k netu pomoci wifi z notebooku ci BT

Zdravim vas, jsem dva dny novym majitelem P1i a rad bych rozjel na mobilu net ktery by tahal data prez wifi z ntb. Na netu jsem nasel nejake navody, ale jsem v tomhle amater a zadny mi nefungoval...Ma s tim nekdo zkusenosti?
Imho. zkousel jsem propojeni mobil s ntb prez Bt, foun s ntb se sparuje ale po par sekundach spojeni spadne...netusite nekdo v cem je problem?
Diky za tipy:(

Zdravim, tak jsem trosku pokrocil pomoci samostudia....
Nainstaloval jsem nove ovladace na ntb Wifi a zkusil dat vyhledat site (samozdrejme zapnuty wifi prepinac a zaple wifi na MT) bohuzel, nic nenalezeno:(nefunguje to ani opacne,tzn vyhledat sit z mobilniho founu, tez nic nenajde...Jinak MT jine site najde, takze problem v tomhle neni
povedlo se mi spojit ntb s MT pomoci Bluetooth, ale nevim jak dal...Nema nekdo nejake tipy?
Diky Redsnake