Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák do PC HP Omen

Jaké rozměry má prosím vás větrak na PC značky HP omen, bohužel nevim přesné označení ale jde o herní pc HP omen potřebuji vědet rozměry větraku ktere jsem jdou dát. Děkuji.

Změna předmětu, původně: Procesor HP omen. (host)

To je otázka hodná mateřské školy. Myslíš větráky do PC skříně? Přesný typ toho tvojeho PC by nebyl? Pokud do PC skříně, vesměs jsou to ventilátory o rozměru 120x120mm, přesněji lze poradit, pokud uvedeš typ svého PC.