Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc sestava 10k

Ahoj, potřebuji složit PC do 10k bez grafické karty, zatím použiji starou GK. Pc bude sloužit na hry jako CS:GO ve full HD.

jelikož je většina komponent vyprodaných (ryzen 3100), tak bych to asi složil takto. Je to OK nebo co byste popřípadě upravili ?

https://www.czc.cz/29g3sebttgg8jbrt2ggme316pa/seznam

nejsem si jist ani tím zdrojem... všechno skládám na seasonicu, ale nevidim tam žádný použitelný skladem v této cenovce

Díky :-)

Tam se toho moc vymyslet nedá. Buď zariskovat s levnějším zdrojem (corsair 400? použít původní zdroj ?) a koupit radši 1TB ssd (tou cestou bych asi šel s tím, že za půl roku bych zdroj prodal a koupil normální) nebo to vzít tak jak jsi to navrhl.