Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus repeater

Dobrý den. Mám opakovač od Asus, spárování pomocí wps se podařilo, ale nelze se přihlásit ani pomocí hesla od poskytovatele ani přes heslo které je na štítku zařízení. Měnily jsme modem, tak bylo nutné řešit znovu. Předtím jsme s tím problém neměly. Děkuji moc

wps je ta nejblbější cesta.
tato metoda pochopitelně netuší, co se stalo s individuálním nastavením = heslo správce mezikrámu, heslo a nastavení wifi sítě.

vychloubat se zakoupením dalšího síťového prvku (opakovače) a zatloukáním jeho typu znamená, ža tisící opakování "všech podstatných údajů" každého jen nase..

a čemu říkáš tajný modem už z tebe nehodlám páčit ani náhodou. vidíš to před sebou a nedokážeš to ani opsat, jen si děláš z lidí schválně prdel - no tak si to nastav jak umíš.

Martino, musím se brtníka zastat. Je zde mnoho dotazů typu "včera to chodilo a dnes už ne. Co mám dělat?" Jen s obtížemi z nich páčíme co se stalo, jaký mají typ toho a onoho atd. Na mnoho velmi konkrétních dotazů a doporučení, se snahou jim pomoc, vůbec neodpoví a jen fňukají. Neříkám, že je to, Martino, tak úplně váš případ, ale když si přečtete znovu svůj dotaz, tak v podstatě ano.