Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zamrzavani PC

Dobry den,
chtel bych prosim poradit ohledne meho problemu se zamrzavanim PC.
Pri prvnim zapnuti PC a spusteni nejake hry mi zamrzne a pomuze jen restart PC. To same se deje i kdyz hraju nejakou hru urcitou dobu, PC se totalne zasekne a jde jen restartovat. Moje nazory jsou napriklad prehrivani PC nebo neatualizovane ovladace. Predem dekuji za radu.

CPU Intel Core 2 Duo E8200 BOX (2.66GHz)
MB Gigabyte GA-EP35-DS3, P35+ICH9, DualDDR2-1066, SATA2, RAI
VGA GigaByte 8800GT, 512MB GDDR3,HDTV&DualDVI,PCI-E,BOX NX88
Zdroj Fortron Blue Storm II 500W
RAM A-DATA 2x2GB DDR2 PC800 Extreme Edition
HDD Samsung HD753LJ 750GB SATA II 7200 RPM, 32MB

Toto je moje vybava v PC a zdroj mam teda 500w myslite ze to neutahne?:-(

Už jdu domů. :-)
Jestli si myslíš, že to bude jednodušší a pokud se čirou náhodou nemýlím, tak si vytáhni jeden paměťový modul fyzicky ven.
Měla by se četnost pádů a restartů snížit.
To bude také ukazatelem na to, jestli se má smysl ubírat tímto směrem.