Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nízký ping mě vykopne ze hry

Ahoj všem.
Asi to patří do her,ale myslím, že rady by se mi mohlo dostat spíše na PC poradně.
Mám optickým kabelem 100Mbit do bytu přiveden internet do TP-LINK WR841N a z něj kablem do PC.

Hraju roky online střílečku.Poslední měsíce jsem oproti ostaním pomalej,vidím je až když chcípám.Jsem průměrnej hráč,hraju občas,uznávám,že je plno lidí co to umí lépe,opravdu.
Mám ve hře ping cca 21-24 ms. a 5 barů.Mám za to ,že čím menší mám ping ve hře tím lépe bych na tom v komunikaci se serverem měl být,než někdo kdo má ping třeba 100ms.
Proč mi tedy hra vyhodí při nahrání do mapy varování - ping a pak mě vyhodí nebo jsem pomalej.
Co se ptám tak nikdo v cz,až takový problémy pravidelně nemá jak já.
Přeinstalace nic neřeší, napadá mě koupit jinej krám než TP-LINK WR841N?
Dát kabel od netu přímo do PC jsem nezkoušel,musel bych přenést celej komp.
Jednou jsem měl ping 60/70 ms a hrálo se mi líp...... ?

https://www.youtube.com/watch?v=ejDgbSmwaaw&t=43s

Misto prenaseni počítače stačí koupit RJ32 spojku a jednoduše propojit kabel, co vede do routeru s kabelem, co vede do počítače.

Příčin může být víc, kromě routeru třeba nějaký blbý antivir, který se bude do komunikace míchat - treba mé oblíbené AVG/AVAST.

Platí že menší ping je lepší než vetší ?

ano.
na herní webiky nelezu, nevím jak fungují, ale u běžných stránek seskládaných z hromady obsahů a skriptů z různých webů je to zásadní: čím menší ping=odezva, tím rychlejší sestavení stránky.

nic než windows

i tady může být zakopaný bill. pokud máš menšího poskytovatele s pofiderně fungujícími dns (něco mezi místní garáž až o2 telecom), pak dostáváš nespolehlivý, zbytečně opožděný až žádný ping na funkční dns servery a web adresy.
je lepší ručně nahradit dns servery v tcpip konfiguraci osvědčenými z "public dns", každý rok něco najde strejda google.

jestli věříš na antiviry a používáš to: čím starší = tupější provozovatel antiviru, tím větší a zbytečnější škody páchá v internetovém připojení.
jediné normální verze av jsou offline boot cd av, které z podstaty nezasahují do běhu systému, přitom jsou při občasném spuštění řádově účinnější než ty real-time blbosti ve windows.

rj45 jste si už vyříkali, na to reagovat nemusím.