Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínaní her do Windows bez hlášení

Dobrý den,

mám problém při hraní her, jakákoliv hra mě po neurčitém čase spadne, bud se zasekne a musím řešit vypnutí CTRL+ALT+DELETE, nebo bez jediné hlášky spadne na plochu a sama se ukončí ...

Mám sestavu
Procesor: Intel Quad Core i5 3,1 GHz.
Operační paměť: 4x 4GB DDR4
Grafická karta: NVIDIA GTX 760 (4GB)
Pevný disk: SSD 500GB, SATA 500.
Zdroj: 550W

Co se týče hry GTA V padne do systému a hlásí hlášku něco o DirectX ,,, i když sem kupoval legální verzi.

Nevím rady, už jsem zkoušel jiný zdroj, odebrat paměti, přeinstalovat ovladače, ale bude to nejspíš grafika . . . .

podle nesmyslných postupů tipuju, že tazatel vůbec neumí instalovat ovladače.

grafická karta patří už asi 10 let na smetiště dějin, není zač.

a trochu je mi podezřelá ta směska ramek ve 4 slotech, to nikdy nedělá dobrotu. ale tazatel je líný třeba v cpu-z vyčíst co tam vlastně má, no tak já se vykašlu na vymýšlení, v čem by mohl být problém.