Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vykonnejsi notebook do 20 000?

Dobry den,

byl by nekdo ochotny poslat mi odkazy a poradit na vykonnejsi notebook do 20 000? Muze byt i lehce pres.

Pocitac budu vyuzivat na praci, do skoly, na koukani filmu, zaroven bych si treba na nem prilezitostne neco zahral, hlavne, aby byl stabilni a nesekal se a dalo se na nem rozjet vice veci.

Nezalezi mi, jestli bude notebook tezsi, ale nechci, aby to byla designove bedna pred cca 10 lety.

Dekuji moc za rady

jsi mi vlezl do editace:

tazatelích chtěných investovaných 20t. není málo peněz a člověk by za to měl dostat úměrný protivýrobek.
bohužel je nedostatková doba, teď koupíš jen šmejd, klidně ještě předražený o 30-50% procent. fak nejméně do března nekupovat, toto je extrémně špatná doba pro nákup.