Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vystavené zboží na prodejně - kupovat nebo ne?

Zdravim,

můj dotaz se sice netýká tak úplně PC, ale televize. Vyhlídnul jsem si jistý typ televize a na 100% chci danou úhlopříčku, značku a vlastnosti.

ALE, vzhledem k tomu, že pokrok zas tolik dopředu nejde, tak jsem našel způsob, jak ušetřit výraznou sumu. Model z letošního roku stojí i teď před Vánocemi 55-60 tisíc, jenže zároveň ta sámá verze (doslova ta samá) z roku 2019
je ještě na prodej jakožto vystavený kus na prodejně za 35 000,- s plnou zárukou. Chodím kolem té prodejny dnes a denně, takže vím, že tam ta televize jede nonstop 24/7/365, ale přemýšlím, jestli to je vlastně problém, vzhledem k tomu,
že je na televizi záruka (se servisem té značky mám hojné zkušenosti a jsou super, vždy všechno přijedou vyměnit bez otázek). Dnes jsem se na ní byl podívat v prodejně a ta daná televize má na sobě i nestrhnoutou fólii, je to prostě netknutá televize,
akorát běžela už skoro 2 roky v kuse.

Co myslíte? Napadají vás nějaká další rizika? Má někdo podobnou zkušenost?

Co to je za TV nebo respektive je to OLED nebo LCD?

U OLED bych se zivotnosti obrazovky hodne bal, preci jenom dva roky to tam jelo, je to hodne. U LCD nevim, ja bych asi sel radeji do nevystavene TV za 35K nez riskovat TV, ktera uz jela dlouho. Nicmene u te LCD by to byt takovy problem nemel. No jsou tu lepsi radci pres TV nez ja, tak pockej, jestli nekdo jeste odpovi.