Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadná GK nebo monitor ?

Dobrej,

Dnes jsem si všiml, že když scrolluju dolu nebo nahoru,a na stránce je nějaka bílá čára (napřiklad tady je černy poličko "Napište výstižný nadpis otázky" a je to ohraničeny bilym okrajem, tak když scrolluju dolu, tak se jakoby "protahuje", jedu dolu tak se směrem dolů rozšíří i ta "čára" a naopak.

Dále, ve hře jsem si teď všiml, že se občas objeví červeny artefakty, když to hodim do malovani, a začnu scrollovat dolu, nahoru, do stran, tak se objevují pořád na stejnym mistě. Je v háji monitor nebo grafika?

Na ploše jsem si ničeho nevšiml, internet se zdá byt taky OK kromě těch "čar".

Teď nemám další monitor po ruce, bohužel, proto se ptám.

Trochu jsem testoval, když se to objeví ve videu a já video pauznu, tak to zmizí, po zapnutí se to zase objeví.
Ve WoW to nedělá, nebo jsem si toho nevšiml, v lolku je občas pár červenejch blbostí (většinou na podobných mistech, nikdy jsem to neviděl třeba na postavách, na cestách atp.)

A v Mafii 1 mam takovou modrou "auru" z určitýho uhlu když chodím kolem stolů.

Takže asi grafika, co? :(