Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mizení záložek při exportu ve firefoxu

Ahoj, když exportuju záložky ve firefoxu od html, tak ty, které nemám s popiskem, ale jen ikonku na liště, ty se mi vůbec neexportují. Prostě není tam slovo, jen ikonka, i když záložka někam vede (na nějaké url), není v exportu zahrnutá. Dělám něco špatně nebo je to bug?

Miešaš hrušky s jablkami, záložky sú súčasťou FF od Mozilla, ale odkaz(-y) situované v lište alebo na ploche (html) sú výhradne súčasťou OS podobne, ako napríklad flavicon, detto uložené v users zložke systému.