Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi hdd

ahoj všem,potřeboval bych radu ohledně hdd nebo zařízení,které umožní se k němu dostat přes wifi..Pokud možno jednoduché ovládání a taky rozumná cena..Rád bych si připojil hdd k setoboxu a přes wifi komunikoval s hdd..Díky za rady..Nová tv nepřipadá zatím v uvahu..
Zatím jsem našel toto,ale jestli chápu dobře,nelze stím komunikovat s windows..
https://www.google.com/shopping/product/6921373350358818153?q=wifi+hdd&bih=577&biw=1366&hl=cs&prds=epd:2313917047430196074,prmr:1&sa=X&ved=0ahUKEwjYt_30r8vtAhUaAxAIHVSsB4gQ2SsIPw#online

Potřebuji to na kopírování stažených filmu na hdd v setoboxu a pak přehrát..Proto hledám hdd ,který lze sdílet s pc přes wifi a po připojení k setoboxu by se měl chovat jako připojený externí usb disk...Nechce se mi pořád běhat s fleškou sem tam...