Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem weby podobné jako youtube

ahoj, nevíte o nějákých webových stránkách, kde jsou amatérská videa, podobně jako na youtube? Na youtube je čímdál větší cenzura, už tam není nic brutálního apod, teď už prý začali i s politickou cenzurou, tak hledám něco lepšího. Víte o něčem? díky předem za rady Marta

Zamereni na jaky obsah ? Prvni odkaz v G :
#1 DailyMotion – YouTube's Laxer Clone.
#2 Vimeo – The World's Leading Creative Community.
#3 Twitch – Gamer Heaven.
#4 Vevo – The Best YouTube Alternative for Music.
#5 Metacafe – The Hipster's Choice Over YouTube.
#6 TikTok
#7 9gag

Aha, díky, to by mě nenapadlo že zrovna Google bude dávat odkazy na konkurenci.
Zaměření, třeba je něco zaměřené na brutální věci? myslím soukromé, ne ve filmech, třeba sem pořádně nikdy neviděla na videu jak vypadá sebepoškozování, šikana, bitky ve škole apod.:)

A něco speciálně českého není?