Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem upgrage pc

MSI GTX 970 GAMING 4G

WD Blue (EZEX), 3,5" - 1TB

ASUS DRW-24F1ST, černá Bulk

MSI B85-G43 - Intel B85

Seasonic S12II-620 - 620W

Intel Xeon E3-1231v3

Corsair Carbide Serie SPEC-03 Bílá LED

HyperX Savage 8GB (2x4GB) DDR3 1600 CL9

PremiumCord napájecí 230V k počítači

sestava je z roku 2015, nějaký nápady na upgrade aby jeli novější hry a celkově aby počítač byl plynulejší ?

Zvaz, jestli do toho jeste strkat penize nebo spis udelat rozsahlejsi upgrade. Pro ten procesor je strop grafika GTX 1070, coz uz dneska neni uplne delo. Vykonejsi grafiky uz budou mit bottleneck procesoru ve velke mire her.

Pokud to nechces menit uplne, tak krome grafiky se tomu da pomoct jeste dalsima 2x 4GB DDR3 nejlepe bazarovyma, aby to moc nestalo.

A na system a hry si muzes poridit SSD.