Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nefunkcne nahlady fotiek win10

Dobry den,
poradite mi ako vyriesit nefunkcne nahlady fotiek?
skusal som navody z internetu ale bohuzial mi nic nepomohlo, skor naopak (predtym som videl cca polovicu fotiek, teraz vidim tak jednu zo 50)
Zobrazit nahlady mam samozrejme zapnute, niektore navody boli aj cez cmd ale ani tie nic nevyriesili, dakujem

Než budeme mudrovať a špiritizovať, nahoď sem link zo screen svojho monitora "polovičných", neúplných náhľadov v prípade Explorer.exe.

Návodov sú mrtě, len nájsť správne fixnutie v kultúre užívateľov OS Windows, čoho sa domáhajú, čo žiadajú, o čo im ide.