Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 5.1 repraky do +-150€

Zdravim, potreboval by som poradit s kupou 5.1 reproduktorov k pc do +-150€. Doteraz som pouzival Trust 5.1 SP-6250. Prevazne na filmy,hudbu a 5.1 preferujem aj kvuli temu, ze cez mirror z pc do tv kukam filmy.

Změna předmětu, původně: 5.1 repraky (host)

Jo to záleží co kdo chce,já bych si raději připlatil někde v akci za zesilovač + 5:1 repro mám to tak u PC,tam se dá napojit hafo věcí má to veškerý dekodéry a je to napořád ,cena když se zadaří je blízká tý z906,jinak mám teď normální sloupáky ale i ty malý satelity od Yamahy hráli slušně.Jako teď před vánocema je to všechno napálený,jinak podobný koupíš normálně od 8000Kč.https://www.hi-fisystemy.cz/produkty/hi-fi/onkyo-ht-s3910-black/9611.html