Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyplatí se 144hz monitor na kacelářskou práci

Dobrý den,
měla bych dotaz, vybírám si nový monitor a přemýšlím jestli se mi vyplatí koupit 144 Hz nebo mi stačí klasických 60 Hz, jelikož hry hraju opravdu málo a spíše dělám kancelářskou práci. Tak jestli si vzít spíše nějaký 144 Hz nebo nějaký 4k monitor.
Děkuji všem za pomoc.

Velky monitor, na kancelar minimalne 27". Nekdo nema problem ani s 32" monitorem, pro jine uz je to moc velke.

Co se tyka rozliseni, tak na kancelar maximalne 2560x1440. U 27" se da uvazovat i o 1920x1080. Chtelo by to si zajet nekam, kde maji monitory vystavene a porovnat.

4K urcite ne, pismenka jsou pak titerna a spatne se do toho kouka. U her to nevadi, ale pro kancelar nevhodne!

144Hz smysl nedava.

ja netvrdim ze to potebujete a musite mit, jen ze je to proste prijemnejsi - ta plynulost, pri rolovani obsahu, presouvani oken atd. ;-) Pokud nekdo nema hluboko do kapsy, at si klidne nejaky monitor s bambilionem Hz koupi, rozdil pozna - ne ze ne. A ten rozdil v cene neni zas az takovy.