Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje Checkbox v HTML, proč?

Ahoj, mám formulář s checboxem, který nefunguje, a nedokážu přijít na to, proč.

Kód:

//vypis tabulky
				echo "
					<div class=\"row mt-1 align-items-center $danger\" style=\"background-color: #88c7ff08;\">
						<div class=\"col-lg-1\">
							<input class=\"form-control form-control-sm form_firm\" type=\"checkbox\" name=\"nabrouseno_ok[]\" value=\"lala\">
						</div>
						<div class=\"col-lg-2\">".$all_types."</div>
						<div class=\"col-lg-2\"><input class=\"form-control form-control-sm form_firm\" type=\"text\" name=\"firm\" value=\"".$row['firm']."\" class=\"form_firm\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-2\"><input class=\"form-control form-control-sm form_product\" type=\"text\" name=\"product\" value=\"".$row['product']."\" class=\"form_product\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-1\"><input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"number\" name=\"stock\" value=\"".$row['stock']."\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-2\"><input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"text\" name=\"creation_date\" value=\"".date("Y-m-d", strtotime($row['creation_date']))."\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-2\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['order_status_id']."\" name=\"order_status_old\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['id']."\" name=\"id\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['ids']."\" name=\"ids\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['note']."\" name=\"note\">
							<input type=\"hidden\" name=\"url_to\" value=\"modules/products/edit-product.php\">
							<input type=\"hidden\" name=\"url_edit\" value=\"edit-page.php\">
							<input type=\"hidden\" name=\"url_from\" value=\"products.php\">
							<a href=\"edit-page.php?ids=".$row['ids']."\" class=\"form-control form-control-sm btn btn-secondary btn-block\" role=\"button\">Upravit/Smazat</a>
						</div>
				";

po výpisu var_dump($_POST) mi to vypíše všechny proměnné, až na nabrouseno_ok (tedy na checkbox). Když "checkbox" změním třeba na "hidden" či "text", už to funguje a normálně se mi to vypíše.
Taky mi to píše: "Warning: Unknown: Input variables exceeded 1000. To increase the limit change max_input_vars in php.ini. in Unknown on line 0" a absolutně nechápu, proč. mám post argument o 12 proměnných.

Celá funkce s komletním formulářem zde:

function product_info ($status_id, $conn, $types_for_product, $data_fil) {
		/* vypise postupne vsechny produkty daneho statusu
		* $status_id - id statusu, ktere se vypise (tridi se zde vsep odle kategorii)
		* $conn - pripojenik db
		* $types_for_product - vypise vsechny firmy kam se posilaji produkty vcetne aktualniho
		*/
		echo "
			<div class=\"row text-center\">
				<div class=\"col-lg-1\">Výběr</div>
				<div class=\"col-lg-2\">Brusírna</div>
				<div class=\"col-lg-2\">Firma</div>
				<div class=\"col-lg-2\">Produkt</div>
				<div class=\"col-lg-1\">Počet</div>
				<div class=\"col-lg-2\">Datum</div>
				<div class=\"col-lg-2\">Akce</div>
			</div>
		";
		$result = get_data_from_db($status_id, $conn, $data_fil);
		if ($result->num_rows > 0) {
			echo "<form action=\"edit-page.php\" method=\"POST\">";
			while ($row = $result->fetch_assoc()) {
				$all_types = types_for_product($types_for_product, $row);

				// obarveni dlouho neaktualizovaneho sloupce
				$danger = "bg-light pb-1 pt-1";
				$datetime1 = new DateTime(date("Y-m-d", strtotime($row['creation_date'])));
				$datetime2 = new DateTime(date("Y-m-d "));
				$interval = $datetime1->diff($datetime2);
				if ($interval->format('%a') >= 7) { // starsi nez tyden vcetne
					$danger = "bg-warning pb-1 pt-1";
				}
				if ($interval->format('%a') >= 14 OR $status_id == 4) { // starsi net 14 dni vcetne
					$danger = "bg-danger pb-1 pt-1";
				}

				//vypis tabulky
				echo "
					<div class=\"row mt-1 align-items-center $danger\" style=\"background-color: #88c7ff08;\">
						<div class=\"col-lg-1\">
							<input class=\"form-control form-control-sm form_firm\" type=\"checkbox\" name=\"nabrouseno_ok[]\" value=\"lala\">
						</div>
						<div class=\"col-lg-2\">".$all_types."</div>
						<div class=\"col-lg-2\"><input class=\"form-control form-control-sm form_firm\" type=\"text\" name=\"firm\" value=\"".$row['firm']."\" class=\"form_firm\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-2\"><input class=\"form-control form-control-sm form_product\" type=\"text\" name=\"product\" value=\"".$row['product']."\" class=\"form_product\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-1\"><input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"number\" name=\"stock\" value=\"".$row['stock']."\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-2\"><input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"text\" name=\"creation_date\" value=\"".date("Y-m-d", strtotime($row['creation_date']))."\" readonly></div>
						<div class=\"col-lg-2\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['order_status_id']."\" name=\"order_status_old\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['id']."\" name=\"id\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['ids']."\" name=\"ids\">
							<input class=\"form-control form-control-sm\" type=\"hidden\" value=\"".$row['note']."\" name=\"note\">
							<input type=\"hidden\" name=\"url_to\" value=\"modules/products/edit-product.php\">
							<input type=\"hidden\" name=\"url_edit\" value=\"edit-page.php\">
							<input type=\"hidden\" name=\"url_from\" value=\"products.php\">
							<a href=\"edit-page.php?ids=".$row['ids']."\" class=\"form-control form-control-sm btn btn-secondary btn-block\" role=\"button\">Upravit/Smazat</a>
						</div>
				";
			}

			// vložení formulářů pro úpravy všech produktů
			if ($status_id == 1) {
				echo "
				<div class=\"row form-group mt-2 pl-2 bg-info pt-1 pb-1 text-white\">
					<span>Všechny Zadané produkty pro brusírnu</span>
					<select name=\"type\" class=\"form-control-sm form-control col-lg-2 ml-2 mr-2\">
					".types_for_product_all($conn)."</select>
					<span>vložit do Převzaných produktů.</span>
					<input type=\"hidden\" name=\"order_status_old\" value=\"1\">
					<input type=\"hidden\" name=\"order_status_new\" value=\"2\">
					<input type=\"submit\" name=\"edit_to_prevzato\" formaction=\"modules/products/edit-to-prevzato-product.php\" value=\"Vložit do Převzané produkty a vytvořit seznam\" class=\"ml-2\">
				</div>";
			}
			if ($status_id == 2) {
				echo "
				<div class=\"row form-group mt-2 pl-2 bg-info pt-1 pb-1 text-white\">
					<span>Všechny zaškrtnuté produkty z brusírny vložit do Nabroušených produktů.</span>
					<input type=\"hidden\" name=\"order_status_old\" value=\"2\">
					<input type=\"hidden\" name=\"order_status_new\" value=\"3\">
					<input type=\"submit\" name=\"nabrouseno\" formaction=\"modules/products/edit-to-nabrouseno-products.php\" value=\"Vložit do Nabroušených produktů\" class=\"ml-2\">
				</div>
				";
			}
			echo "</form>";
		}

Umíte poradit? Díky moc! ;)

Zdravím. Nevadí, je to defaultní nastaví barvy.

Přišel jsem na to, že vážně je problém v tom, že očividně posílám víc jak 1000 argumentů. Ale nechápu, proč. Kdžy zaškrtnu horní checkboxy, fungují. Ty nižší ne. Jednoduše to proměnné po 1000 přestane brát.

Chápu, že při generování stránky se tam ve while cyklu neustále mění proměnné, ale při odesílání POSTu jich využiji vždy maximálně 12 "konstatních" (informace o produktu) a pak záleží na poštu checkboxů.

Jak se tedy zbavím toho warningu?