Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nacenění sestavy

Dobrý den zájimalo by mě, za jakou cenu bych mohl prodat tento pc:
CPU: Intel Core i7-6700K
Chladic CPU: SilentiumPC Fera 3 HE1224 v2
GPU: ASUS GeForce GTX 1060 DUAL-GTX1060-O6G, 6GB GDDR5
MB: ASUS B150M PRO GAMING - Intel B150
RAM: Crucial Ballistix Sport LT 16GB (2x8GB) DDR4 2400
ZDROJ: Seasonic S12II-620 - 620W
CASE: BITFENIX Comrade, okno, černá
DISKY: Samsung SSD 850 EVO - 250GB
Seagate Desktop HDD - 2TB
SYSTÉM: Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit

Těžko se to odhaduje já to reálně vidím na 12500. Správně jsi to na bazoš nahodil za 15000 a jsi připravený o litr slevit jak rybka začně ťukat na udičku. Každý chce slevu.
Zkus to týden/deset dnů a když nikdo nezabere sundej cenu o litr.

Paradoxně to tenhle prodejce s minimálně o tři roky starším krámem možná prodá dřív
https://pc.bazos.cz/inzerat/129497715/i7-3770k-gtx-1060-z77a.php
a víš proč ? Dal si s tím inzerátem - hlavně focením- práci.

Také ten faktor ceny, většina lidí si asi rozmyslí jestli dát 15 za starší bez jakékoliv záruky nebo 20 za nový, lepší se zárukou (většina si asi řekne nový herní =20, je mi jasné že reál je teď 23)
A teď - není k tomu samsung evo zbytek 5ti leté záruky ?
Není ke zdroji záruka ?
Nemají ty ramky doživotní záruku ?
Proč to v inzerátu nemáš ?
Účet za poradenství pošlu :P