Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o doporučení zlepšení vybavení PC

Dobrý den,

Mám tuhle počítačovou sestavu: https://www.czc.cz/czc-pc-gaming-iem-certified-gtx1050ti-powered-by-msi-i/216461/produkt (stáří rok a půl scca maximálně dva roky)

Rád bych si na tomhle počítači zahrál COD warzone, poradili by jste mi prosím (určitý upgrade řešení) z hlediska financí?

Za jakoukoliv radu budu moc rád, díky moc lidi.

Grafiky teď nejsou, cena 1660super (6giga ram) když byla se pohybovala od 6500 po 8tisíc. 5500XT s 8GB začínala někde na 6ti. 5500xt 4Gb verzi bych už spíš nebral.
Za tu 1050Ti dostaneš 1500 při velkém štěstí 2k.

Je možné že za měsíc či dva budou nové "levné" verze nedávno uvedených karet obou výrobců.