Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Facebook nedostanu se do zpráv

Ahoj, už od víkendu mám problém se dostat se do zpráv na Facebooku na mém telefonu v ani jednom prohlížeči (Na NTB mi to funguje normálně). Pokud kliknu na položku zprávy, zobrazí se mi hláška :

Požadovaná stránka se teď nedá zobrazit. Může být dočasně nedostupná, odkaz, který jste použili, může být chybný nebo prošlý, nebo nemusíte mít příslušná práva pro její zobrazení.

Má někdo stejný problém ? Potřebuju vědět, jestli je chyba u nich, nebo u mě, abych kdyžtak začal používat nějakou alternativu.

Díky za pomoc.

Ano, něco jsem o tom četl. Nicméně tohle mi nepřijde moc jako výpadek, když to nefunguje minimálně pátý den v kuse a navíc pouze na mobilním telefonu.

A navíc v tom článku, co jsem četl se to mělo týkat pouze aplikace messenger a byla to pouze víkendová záležitost.

Nevím teď o jaké informace se jedná. To že nepoužívám meesenger, ale prohlížeč jsem do dotazu napsal.
Je divné, že by to skončilo ze dne na den, bez nějakého oficiálního vyjádření FB. Navíc je velice nepravděpodobné, že by mi nefunguvalo jenom tahle funkce, kdyby nebyla podpora, vůbec bych se na ty stránky nedostal imho. Napsalo by mi to, že mám nepodporovaný prohlížeč a ne tu hlášku viz. dotaz.

Chyba není u tebe - facebook zkrátka v rámci "přívětivosti" k uživatelům, kteří nechtějí používat messenger přitvrdil a tuto možnost zablokoval. Stále však zprávy odesílat jdou, když budeš mít v prohlížeči nastaven režim pro PC a zároveň nebudeš mít v adresním řádku "m.facebook.com", ale pouze "facebook.com". Pak zprávy normálně pošleš.

Tak hlásím, že už mi položku zprávy odstranili úplně.

Netuším, jak v prohlížeči nastavit režim pro pc. Nikde jsem to nenašel ani v nativním prohlížeči, ani v Opeře. Zřejmě to nemá řešení.

Nicméně díky za info.

Tak už jsem na to přišel. Bohužel ani přepnutí na "desktop" verzi nic nemění. Položka zprávy prostě není.

Koukal jsem, že v zahraničí s tím taky mají problém. Zřejmě se snaží přinutit uživatele, aby mobilní facebook nepoužívali, ale nevím proč.