Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Dva monitory - jak je nastavit nezávisle na sobě?

Dobry den chtěl bych se zeptat na radu ohledně dvou monitoru a jejich nastavení.Jedna se o to že kdyz na jednom hraju a nadruhem mam například zaplé pisničky a chci ji přepnout tak hra na hlavním monitoru se mi stahne do lišty takze se chci zeptat jestli se to da nastavit nezavisle na sobě

Změna kategorie, původně: PC sestavy
Nechceš PC sestavu. (host)

Změna předmětu, původně: Dva monitory (host)

Existuji tri typy zobrazovani hry na monitoru:

1. Fullscreen (funkcni VSync)
2. Window (v okne)
3. Borderless (vypada to jako fullscreen, ale ve skutecnosti je to okno bez okraju)

Ve fullscreenu nelze prepinat mezi aplikacema, driv to neslo vubec, dnes to obvykle jde, ale fullscreen aplikace se minimalizuje. Jestlize se chces plynule prepinat, musis hrat v okne nebo v rezimu borderless. Ne kazda hra to podporuje a nezapomen, ze VSync v okne nefunguje, pouze ve fullscreenu.