Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkusenosti se strankou wish

Ahoj, nema tu nekdo zkusenosti se strankou wish? Za normalnich pripadu bych tam nic neobjednaval, ale kamarad mi to doporucil ze tam maji levne veci, nasel jsem tam mikinu za 400kč, rikal jsem si ze postovne bude max 300 takze me to vyjde tak na 700 kč, dal jsem objednat, bylo tam 500 + 250 kč postovne, dal jsem zaplatit, a strhlo mi to 1600 kč !!!!! V kosiku jsem nic jineho nemel,takze jsem napsal na podporu wish ze chci vratit penize, a stornovat objednavku,jeste jsem si ofotil jak ta mikina stoji 400 kč, a druhy den jsem se koukl na tu mikinu znova a uz tam bylo cena 1300 kč, a ne 400 kč.... jak je vubec neco takoveho mozne ??? Ma tu nekdo zkusenosti s reklamaci, vraceni penez ??? Diky.

no ja uz jsem se pokousel o strno objednavky hned po tom co jsem to zaplatil, a i jsem psal email na podporu primo na wish, cca hodinku po tom co mi to strhlo 1600kč, takze ted vubec nevim zda mi teda neco prijde, nebo se to bude rusit, nebo co bude..