Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyhořelý ramky

Zdarec,

rychlá otázka - pokud strčim DDR3 ramky do MB pro DDR4, a z ramek se začně čoudit, znamená to, že se posraly ramky, nebo MB, nebo oboje?

Nějakou normální odpověď pls. Díky

Asi má velkou sílu nebo velké kladivo.

Po prichodu DDR4 nektere zakladni desky podporovali DDR3L a DDR4, meli dva ruzene DIMM na jedne MB, ale na Z270 kterou tazatel uvadi nic takoveho neni a je jak pises se jen nudi a troluje .
Jinak z RAM se jen tak nezakouri, jedine co mozna zakourilo byl on sam.