Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z niceho nic pomaly upload

Zdravim, mám problém.
Z ničeho nic mám brutálně malý upload internetu.
Jedna se o sotolni PC půl roku stary připojeny přes kabel do zastrcky.
Mobil přes Wi-Fi jede normální rychlosti , a jiný PC ze zastrcky taky normální rychlosti .
rychlost mám normalne 10, ted mám max 0,5 nekdy i 0,1.
Takže je chyba někde v PC. Antivirak mi nic nenašel ani malwarebytes. Takže už nevím do ceho píchnout.
Díky za rady .

Jako přimo treba utorrent? nebo ten jeden torrent nejaky?. kazdopadně jsem vsechny torrent zastavil a odstanil. kdyz dam spravce uloh tak sít je na 0%. coz je asi dobře. na jinem profilu to je to same. No procesy v tom nevim co hledat.

druhy PC v zasuvce jede normálně.

takže problém kolem tvého pc.
když vidím ten obrázek, napadá mě hlavně vadný kabel. jestliže jsi je prohodil a kabelem to není, kup zítra náhradní síťovku, levný realtek, něco jako:
https://www.suntech.cz/produkt/526294-axago-pcee-grh-gigabitova-sitova-karta-1x-rj-45-realtek-lp-pcie/
(předpokládám že máš volný pcie slot)

torrenty máš doufám vyřešené=odstavené, ať nepátráme několika směry.

vir nemůžu 100% vyloučit, ale to chování mi tak nepřipadá. dnes mají všichni počítače zahnojené těmi defendery, tak by si rozšířenějšího viru měl časem všimnout.

můžeš taky zkusit normálnější obchod, v alze nakupují jen lidé bez vkusu:
https://www.czc.cz/sitove-karty-LAN-radice/produkty?q-c-0-f_2025079=sPCI-E
https://www.mironet.cz/sitove-karty-a-adaptery/lan-rj45-adaptery/pciexpress+c32267/?sort=1
jestli jsi z ostravska: https://www.alfa.cz/index.php?eid=15L1400870UG0UI

v té desce asus je síťovka intel, ty bývají slušné. ale ten realtek stojí třetinu toho co intel.

Aký je problém spraviť si Image, bitovú zálohu súčastného stavu systémových oddielov niekam bokom, vyčistiť, zmazať nultý sektor a znovu na aktívny, ntfs naformátovaný systémový oddiel (-ly) spraviť čistú inštaláciu OS.

Však pri OS W10 x64 bit z bútovacieho ISO je to otázka niekoľkých minút pri flešovom pevnom SSD disku.

Máš istotu na čom si, či je vadný HW v prípade, ak bude blbnúť zase čistá inštalačka.

Takže jsem udělal nový OS

špatně. na takové pokusy se má vytáhnout ssd disk ze zásob (co kdyby se hodil) a na něj nainstalovat nový systém.
teď jsi bez aplikací a bez funkční síťovky.

o postupu instalace ovladačů nepíšeš nic, takže se asi žádná nekonala.
o nastavování pravidel na routeru podle mac adresy síťovky se ti taky nic nevybavuje.
jen tam už naštěstí nemáš externí av.