Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem format disku u WD my Cloud Home

Zdravím,
jsem vlastníkem NASky od WD - typ My Cloud Home, kupoval jsem z druhé ruky a zjistil jsem, že tam je nějaký obyčejný disk, který bych chtěl nahradit REDkovým od WD. Po výměně se disk nechytil, nejspíš byl špatně naformátovaný. Někde na netu jsem našel formát NTFS, ale to jsem zkoušel a nefungovalo to. Netušíte jak postupovat při výměně disku, aby vše fungovalo?

Děkuji Crash

Predstavuješ si to jak hurvínek válku. My cloud Home neni ako jednoduchý usb-sata prevodník že tam vymeníš disk a ono to pojede. Na tom disku kde sú uložené dáta je zároveň uložený aj linux systém toho NASu ktorý odtial nabootuje, takže keď chceš vymeniť disk tak musíš na nový disk dostať aj ten linux systém inak to nepôjde. No to bude ale aj tak asi nad tvoje schopnosti. Tu je nejaký návod, tu ďalší návod, návod #3