Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zapnut notebook

Dobrý deň, reštarovala som notebook, lebo mi sekal. Keď ho chcem zapnuť tak mi to nejde, klavesnica mi svieti, ventilator nejde a indikatory nesvietia a nemam vynimatelnu baterku tak mi prosim poradte, že čo s tym, ten notebook potrebujem. Mam Asus. Ďakujem vam za každu radu.

to vypadá na vadnou základní desku (napájecí měnič).
vytáhnout z toho disk (potřebuješ asi data, ne nefunkční notebuk), připojit ho k nějakému pc a tam si data zkopírovat/zpracovat.
asi by to chtělo návštěvu místního pc servisu, jestli ten disk umí vytáhnout, případně ti k němu prodají dočasně potřebný usb3 box.