Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem ntb

Dobrý den přeju, mám problém s ntb, te jeho tupe dceři jebl na zem, ale k dotazu zaklůadní obrazovka - ntb je rozmazaná, ale jak to přepojím na tv takSUPER žadna chyba kde je chyba? Poradí někdo
? Děkuji Petr

Obpovím takto: vypadato jako by to bylo focené a přidávat ten rozmazaný efekt, barvy nepoznám, jen zaklad, ale na ntb to je hrůza a na telce uplně v poho, jen mě napadlo, jesli se ty jeho krávy nehrabaly v něčem co neměly, koukal sem do kaj čeho, tak sem se nasral a chtěl ji tam hodit třebas ubuntu, stejně ten komp ma jen na školu a na filmy a jednu pičovivinu co hraje a ta asi bude taky na lin, jenže je problém jak najedu do biosu dám boot z flešky, tak nenačte to samé z cd romky. Je to nějaky aušus aspire, nevím jestli se něco posralo teď se mi zpustil chdisk

Omlovám se, nebylo to umyslně, ale my tady z toho kraje tak mluvíme normálně. Jen zas dotaz, teď po to chdisku co zpustil sám mi jede monitor a telka už ne :D A to jsem se nehrabal v nastavení. Jen rada je to aspire do biosu se dostanu f2, ale nastavím boot flešu tak nic, nastavím boot cd taky nic/jasně davam sejf/exit. a furt mi to nenačte nic jen ten win

Neviem, či chápeš, čo ti tu odpovedali, ale asi nie.
Jednoducho - grafická karta je asi OK, ale displej, zobrazovadlo, monitor (zober si to ako chceš) je zrelý na výmenu + k tomu možno aj flexi kábel pripojenia zobrazovadla s doskou.
Ak by si bol schopný (podľa vyjadrovania nepredpokladám, že si schopný), zohnal by si si nové a vymenil. Druhá možnosť - servis.
K druhej časti - ak máš problém s bootovaním - je HDD/SSD v háji. Ak skúšaš z optickej mechaniky, alebo USB - buď nemáš to nastavené, alebo nemáš správne média (bootovacie).

Takže takto: je mi jasné, že GK by měla by byt fajn, jinak by mi nejelo hdmi na tv, ne snad?
Další odpověd: Proč mi je plocha taka roz.... a na telce ne? Oba sou zapojkené na r¨áz, A ty můdry vysvětli mi proč je ploch rozmazaná a otevřu cokoli tak je tzo v cajku?

Dál se nebudu vyjadřovat, jestli sem idiot, v pořádku neberu ti to.

aušus aspire

buď toho upadlo víc, než jen notebuk, nebo už špatně vidíš. shitová (balkánská) řada aspire je od aceru.
z té fotky neodhadnu jestli je problém třeba ve zlomeném plochém kabelu nebo nějaké zvláštní hnutí s displejem, já to naštěstí rozdělávat nemusím.
v případě této značky ten zmetek za opravu nestojí, ať už je tomu cokoliv.

ad chkdsk - ve slabém krámu nemá pomalý mechanický hdd co dělat, jedině ssd.

bohužel repasované modely jsou vykoupené, snad jakž takž použitelný 14" model začíná kolem 8t.