Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký 27" monitor

Dobrý den,
vybírám 27" monitor na práci, foto i filmy. Nenáročné hry hraji občas.
Mám integrovanou grafiku Intel HD Graphics 530 (Intel Core i7-6700).
Díval jsem se po: ASUS PB278QV s rozlišením 2 560 × 1 440 bodů.
Jaké máte s monitorem zkušenosti, nebo jaký by jste doporučili?

Děkuji

Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Hocijaky...predal som(videl) za posledne mesiace snad 10 druhov 27, od 150 eur do 400 a velke rozdiely v obraze som si nevsimol. Vacsinou to boli HP a Philips.
Podstatne je do akeho rozlisenia pojdes, pretoze pri 27 stoji stale za uvahu FHD a priznam sa, ze moji zakaznici toto rozlisenie uprednostnuju.