Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr monitoru na FPS hry

Zdravím, chtěl bych doporučit (pokud možno z vlastní zkušenosti) a poradit nějaký 27" - 2K - 240Hz monitor na hraní FPS her a jaký by ten monitor měl mít panel, pokud vím tak TN je panel s nejlepší odezvou nebo se pletu ?
Díky za odpovědi.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Mal som doma 32 na FHD...zdalo sa mi to velke, ale pomaly som si na to zvykal....asi by som to casom prijal.
Ale zaujimavejsi je zakaznikov pribeh.
Chcel 32" vo FHD, ale po tyzdni mui volal, ze je to moc velke a tak som mu dodal 32 s QHD.
Na moje prekvapenie o 2 mesiace, ked som tam prisiel mal to QHD prehodene na FHD (inak je uctovnik) a povedal mi, ze preto, ze s QHD ho boleli oci a bolo to moc male.