Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složky Recycle.BIN a Složky System Volume Information

Dobrý den, po kontrole a čištění PC se mi na každém disku objevili složky Recycle.BIN a složky system volume Information. Zkoušel jsem je odstranit ale pokaždé se mi ty složky vrací zpátky. Tak jsem si teda zjišťoval informace o jaké složky se jedná a v žádném případě bych se neměl pokoušet ty složky smazat, jsou prázdné jenom z pár bajty a tak se chci alespoň zeptat jestli by to teda šlo alespoň skrýt. Mě to tam celkem na těch discích vadí a míchá se mi to ze současnou zálohou. Na hlavním disku z Windowsem tam ať si to třeba zviditelněné je ale na těch ostatních diskách bych to potřeboval alespoň skrýt.. děkují za každou radu...

V cmd.exe, ako Správca alebo v Powershell, vlož hentie toté, oné texty:

attrib +H "C:\$Recycle.Bin" /S /D

attrib +H "C:\System Volume Information" /S /D

Enter

Plus (+H) znamienko skryje (hidden) zložku a naopak (-H) odokryje (unhidden) foldríka.

Možno budeš nútený prevziať prístupové práva k zložke System Volume Information, robí sa to príkazom, zvolaním, jáááj, mamenko moja Sedemboľestná, "icacls" a zadaním správneho mena užívateľa "správcu" PC.

icacls "C: \System Volume Information" /grant Užívateľské meno:F /t