Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bitcoin klice

Do pc to podle mě moc bezpečné není.
Když si to napíšu do wordu a vytisknu tak hrozí keyloger.
Nejbezpcnější to asi bude na psacim stroji psat ne? Jelikoz tam nehrozi nejaky hacker a může se to zničit akorát požárem apod.

Pokud někde zveřejníš svou BTC adresu, tak jediné, co se ti může stát je, že se někdo podívá na tvé transakce a pokud je to tvá jediná adresa, tak i zjistí i stav peněženky.

Ale zřejmě se ptáš na privátní klíče BTC peněženky. Ty se nikam neopisují, protože do peněženky potřebuješ přihlášení a rozumný člověk má nastavenu 2-faktorovou autentizaci.
Pokud si je chceš uchovat privátní klíče (spíš frázi pro obnovu peněženky), tak je rozumné je uložit někam mimo počítač, protože když přijdeš o počítač, přijdeš i o to, co je na něm uložené. Ideálně zkopírovat do nějakého šifrovaného úložiště - třeba KeePass a to pak odložit mimo počítač. Papír si můžeš vytisknout a uložit do bankovního sejfu.
Pokud se bojíš keylogerů, tak si to vyfoť foťákem.

Ale pokud by ses ptal vážně a měl v BTC vyšší hodnotu, tak už sis určitě dávno pořídil hardwarovou BTC peněženku a tohle tě netrápí.