Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nejde internet

Dobry den, prosim o radu.Vcera byl vypadek internetu a od te doby mi nejde.Zajimave je,ze ve vedlejsim pokoji jde.Nejde mi v pc. Pise mi,ze server DNS neodpovida. Na mobilu mi jde jen messenger a ostatni stranky jako google,seznam mi nejdou. t jsem restart site. Po restartu site i pc se ikona v pc na liste vratila do normalu a za par vterin tam byl zase globus a nejde to. Nevite prosim co s tim?

bylo tam nastaveno získat adresu DNS automaticky....a já to odškrtla a dala použít následují, kterou jsem tam vepsala a najednou ikona globusu zmizela a internet se rozjel...když dám zpátky získat DNS automaticky, internet nejde...zajímavé, ale je že při restartu pc, na chvíli internet šel a pak zase globus..teď mi jde vše. Jde mi google, seznam. youtube. email. Předtím šel jen messenger na mobilu a v pc nic. Teď jde vše jak v pc, tak v mobilu :-)