Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vyber tiskarny

Zdravim a potreboval bych poradit s vyberem tiskarny.Chci multifunkcni,tisk i fotek 10x15 v dobre kvalite a relativne levne orig. naplne.Cena do 4000kc.
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Fakt si nastavte priority. Ta Canon TS bude mít lepší fotky, než tankovka za stejné peníze, jen prostě budou "něco" stát. Osobně když už řeším fotky klasické velikosti (10x15) tisknu na barevném profi laseru, nebo nechávám dělat ve Fotolabu - a doma mám na tisk tankovku. Pokud ale preferujete domácí tisk fotek, pak vyberte fototiskárnu a neřešte tolik cenu tisku.
edit: a jinak ta první rada, že teď je výběr omezený, je pravdivá, ono se v tomhle oboru letos vyprodalo i to, co leželo na skladech dlouho (to jsou ty homeofficy, distanční výuka a tak).

Tak která značka tiskáren má lepší tisk fotek (bavím se o inkoustě)? HP to není to znám. Nebo rád předvedu jak to tiskne fotky, pokud je zájem. Rozhodně ty tisky v labech mají stejnou kvalitu tak jak to dokáže má MP 540.

Ne nadarmo má 9600dpi a samolepku s nápisem Photo lab quality.