Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ako stiahnut film z Horizon GO

Ahojte,

mam pristupove udaje k Horizon Go, obcas sledujem tv vysielanie cez PC a rad by som si stiahol jeden film.
Už išiel, ale je stale prístupný v archíve, resp. bude o dva dni repríza.
Nikde som neprišiel na to, ako film stiahnut do PC. Viete poradit ako na to?

vopred vdaka

I keď si si ho stiahol z iného zdroja, tak ti vysvetlím, ako to na Horizon Go beží.
I keď je nejaký film v archíve, v ňom má pridelené svoje označenie v sekvencii alfanumerických znakov.
Pokiaľ prehrávaš, tak sa ti NESŤAHUJE celý film, ale sekvencie (časti) do vyrovnávacej pamäte a následne sa prehrávajú, pokiaľ sekvencia prichádza ku koncu, dohráva sa ďalšia sekvencia..... atď. Je to video STREAM! Ak by sa to náhodou aj podarilo tie sekvencie sťahovať, nikdy by si ich dohromady nedal v presnom poradí, pretože každá táto sekvencia má svoje označenie, opäť sekvenciou alfanumerickych znakov. Poradie, ako sa majú ukladať za sebou vie len server, ktorý to posiela spolu s časťou videosekvencie. To poradie ty však NIKDY správne nezistíš, pokiaľ by si to poskladal tak, ako to stiahneš, môže sa stať, že film začne titulkami na konci, potom skočí nejaká časť uprostred filmu, začiatok filmu atď - teda na preskačku. Okrem toho - všetky videá sú KÓDOVANÉ, tie z archívu, i tie z live streamu. Takže by si to ani neprehral - tvoje prístupové údaje totiž nie sú kódom pre filmy, vysielanie, ale pre prístup k serveru.