Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sdílení souborů v síti

Mám sestavenou síť ze dvou PC a routeru. Na jednon PC běží Win XP a na druhém Visty. Na PC s XP vidím soubory druhého počítače, opačně ale ne. Ve Vistách vidím druhý PC i sdílenou složku, tu ale nejde zobrazit. Totéž, když kliknu na na sdílenou složku v síti na PC s XP zobrazí se hláška, že složka není přístupná. Zkoušel jsem vypnout firewal, ale bez úspěchu.

Díval jsem se ještě do prohlížeče událostí a v systému se objevuje chyba, která ukazuje taky na malou hodnotu jakéhosi parametru: "Konfigurační parametr Irpstacksize serveru je příliš malý a server nemůže použít místní zařízení. Zvětšete hodnotu tohoto parametru."