Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prepastovat GPU??

Zdravim, zkousel jsem vytizit GPU co nejvice aby jsem vedel kolika stupnu dosahne, a vysledek je tedy 88 stupnu.

Krom toho hry nehraju na ultra na vzdy na low, vyhovuje mi to tak vice.

Jsou teploty GPU vysoke? Bylo by lepsi to prepastovat? Nebo jsou teploty pri hrani normalni??? Diky

GPU v klidu: 44 stupnu
GPU Pri max vytizeni: 87 stupnu

Program: HWMONITOR.

32GB Ram
i7 7700HQ
GTX 980M 8GB GDDR5
SSD SAMSUNG EVO 850 - 500GB
Windows 10 64bit.

Jedna se o notebook.

Tak potom moc nechapu proc mam "FPS DROPY " ve hre fortnite, ne ze by mi to nejak vadilo,protoze stejne hry moc nehraju, ale myslim ze kdyz to hraju vse na " low setting " tak by to mel notebook zvladat, fps se pohybuje okolo 160-200, ale v " lobby " mam takove sekundove zaseky, ze mi fps padne i na 10 - 20 FPS kolikrat...

- procesor prepastovany, pri hrani max 72 stupnu.

- windows 10 64bit, nejnovejsi update (ciste preinstalovany pred tydnem)

-ovladace ze stranek notebooku.

- v pozadi zadne aplikace zapnute.

Mysel jsem ze to je prave teplotama GPU, jak rikam hra jede pekne, vetsinou 160-200 FPS stabilnich, ale v lobby kde je nejvic hracu, tak mi fps padaji i na 20, jsou to takove zaseky sekundove.