Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem eBook cteni do sluchatek

Existuje nejaky software ktery cte text z pdf dokumentu česky na hlas? Aby se dala nastavit rychlost mluveni pohlaví a tak. Existuje neco takoveho pripadne pod jakym nazvem to mam hledat?

loading...

Edge to umělo s velmi dobrým hlasem "Jakub" a podporou formatu jako PDF nebo ePUB.
Bohužel TTS bylo v posledních verzích odstraněno. (jestli máš předešlou verzi Win10, tak stačí Edge), popripade pres "Edge Read Aloud" :

- Obchod Microfost / na stahnuti "Read Aloud: A Text to Speech Voice Reader" :

Pod Android, jako Win, můžeš použít narator, pod IOS dostupný i pro Android používám pro TTS "Voice Dream" nebo "Voice Aloud"