Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gt 1030 do mini-itx case

Dobry den, chtel bych se zeptat jestli utahne 200W zdroj tuhle kartu https://www.czc.cz/gigabyte-gt-1030-oc-2g-2gb-gddr5/225006/produkt?gclid=Cj0KCQiAuJb_BRDJARIsAKkycUlc7agjSdAnrDJNPP2w3cvbNBowp83896WBZ5E6mWNpk1foDMuSKm0aAinKEALw_wcB, jestli ne jaký zdroj by jste mi doporučili koupit? A bude tahle karta fungovat s mojí sestavou?

I7 3770S 3.10Ghz
8gb zakladni deska je asrock, ale nevím presně model
Amd radeon r5 230
200W zdroj
Case je thermaltake element q mini-itx

Děkuji za každou radu.

grafiky gt1030 utáhne i 200w zdroj, samozřejmě by se hodilo udat zatížitelnost +12V větve toho itx zdroje. (i 180W vyhoví)
výrobce si dělá rezervu kde počítá i s šunty zdroji, ale ta grafika ("multimediální", ne herní) bere minimum.
300w stačí i na řadu gtx1050.

edit:
sorry, do té skříně to nedáš. grafika 1030 s větrákem či pasívní zabírá 2 sloty + musí z boku nasávat vzduch. a podle fotky je tam místo jen na jediný slot:
https://www.svethardware.cz/recenze-thermaltake-asus-=-htpc/28688/galerie/otevreno-zezadu