Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta k I5-4570

Krásný večer přeji,

mám jednoduchý dotaz, ke kterému bohužel nevím odpověď. :(

Vlastním procesor I5-4570 se zdrojem Seasonic Focus Gold 550W

Jaká by byla by nejlepší varianta nové GPU k tomuto procesoru? Nevadí mi bazarové GPU, pokud byste někdo viděl nějakou pěknou GPU k tomuto procesoru.

Momentálně vlastním AMD R9 280X.

Budget? Netuším.. Netuším, co si k tomuto procesoru můžu dovolit... Nižší cenová relace lepší, za to ale pořád alespoň trošku lepší než ta 280X by byla fajn.

Děkuji mnohokrát!

No, čtvrtá generace I5 je už v dnešní době za zenitem...

Osobně bych asi doporučil tu sestavu nechat dožít, došetřit peníze a pak udělat komplet upgrade.

Samozřejmě, šlo by teď koupit výkonnou grafiku a pak ji přendat, ale zbytečné komplikace navíc...